Dyqan - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri

Shitet Dyqan ne Don Bosko

70,000 € InStock Other Currencies
 
Don Bosko - Don Bosko, Shqipëri
ID: 530411008-37
Sipërfaqe Neto (m²)
35
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 0
Dyqan ne shitje ne Don Bosko
Ndodhet ne katin 0 shume prane rruges kryesore.
Eshte e pershtatshme per parukeri,zyra te ndryshme etj.
Per me shume informacione telefononi.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Skylight
Jug
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Andrea Dhima Andrea Dhima Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Andrea Dhima

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Andrea Dhima Andrea Dhima Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso