Dyqan - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri

Shitet ambient biznesi tek Fiore di Bosko

270,000 € InStock Other Currencies
 
DON BOSKO - Don Bosko, Shqipëri
ID: 530171063-34
Sipërfaqja Truallit (m2)
102
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet ambient biznesi tek Fiore di Bosko me siperfaqe 102m2. Ambienti ndodhet ne katin zero te kompleksit ku eshte nje nga zonat me te kerkuara. Eshte ndertim i ri dhe i mireorganizuar ku mund te perdoret per shume aktivitete biznesi,si furre buke,Bar-Kafe,farmaci etj.Per me shume informacion na kontaktoni.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Jug
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elvis Rexha Elvis Rexha Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Elvis Rexha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elvis Rexha Elvis Rexha Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso