Dyqan - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

Dyqan me qera me siperfaqe 104 m2 te Kontakti.

249,000 € Other Currencies
 
21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530171041-147
Sipërfaqe Neto (m²)
104
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dyqan ne shitje me siperfaqe 104 ne katin 0 me vendodhje ne fillin te kompleksit kontaket .Organizohet ne nje siperfaqe boshe me nje tualet me fasad xhami nga Jugu dhe Perndimi,me lartesi 4,50 m2.E pershtateshme per bisnese te ndryshme.Per detaje na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alban Mucodemi

Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso