Dyqan - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

Jepen me Qira 2 dyqane prane Aleksandrise.

20,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Skele - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311001-506
Sipërfaqe Neto (m²)
90

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dyqanet ndodhen ne katin e pare te nje ndertese 3 kateshe dhe kane siperfaqje secili nga 90m2. Mund te perdoren per aktivitete te ndryshme.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Emiljano Hajrulla Broker

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso