Dyqan - Me Qira - Pazari i Ri, Shqipëri

Jepet me qera Dyqan Komercial te Pazari i Ri

 Çmimi i Kërkuar
2,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Pazari i Ri, Shqipëri
ID: 530421004-253
Sipërfaqe Neto (m²)
100
Jepet me qera Dyqan Komercial te Pazari i Ri, prane Kryqezimit te Rruges "Hoxha Tahsim"
Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2
Ndodhet ne katin perdhe, 2 tualete, fasade xhami, mundesi reklamimi, magazine, 2 poste parkimi
E pershtatshme per biznese te ndryshme
Cmimi nuk perfshine taksen 15%
Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Karakteristikat

Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Lorela Këndella Lorela Këndella Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Lorela Këndella

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Lorela Këndella Lorela Këndella Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso