Dyqan - Me Qira - Laprakë - Dogana, Shqipëri

JEPET ME QIRA DYQAN

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Laprakë - Dogana, Shqipëri
ID: 530291010-271
Sipërfaqja Truallit (m2)
60.76

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira dyqan me siperfaqe 60.76 m2,dupleks.
Ndodhet ne zonen e Laprakes, tek blloku Gintash,prane rruges kryesore.
Eshte i pershtatshem per zyre,klinike apo per cfaredo lloj bIznesi tjeter.

Per me shume detaje me kontaktoni!

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Griselda Ferhati Griselda Ferhati Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Griselda Ferhati

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Griselda Ferhati Griselda Ferhati Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso