Dyqan - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA PRANE 21 DHJETORI

900 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Ylbere Bylykbashi - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530291027-773
Sipërfaqja Truallit (m2)
90
Sipërfaqe Neto (m²)
75.50
Viti i Ndërtimit
1986

Kati :
Kati 0
Jepet ambjent komercial me qira prane 21 Dhjetorit . Ka nje siperfaqe rreth 90 m2.
Ambienti i brendshem eshte openspace i pershtatsem per cfaredo lloji aktiviteti. Mundesi ndarje ne dy dyqane,pasi ofron hyrje nga 2 orjentimet.
Per me shume informacion apo vizit ne prone , na kontaktoni!

Karakteristikat

E Rinovuar
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Asllanaj Anxhela Asllanaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Anxhela Asllanaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Anxhela Asllanaj Anxhela Asllanaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso