Dyqan - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

DYQAN ME QERA TEK 21 DHJETORI

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Frosina Plaku - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530291006-115
Sipërfaqja Truallit (m2)
25
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera ambjent 25 m2 tek Inxhineria e Ndertimit.
Ndodhet ne katin 0 buze rruge kryesore me fasade.
Ambjenti ka dhe tualet dhe sherbem per shume njesi te ndryshme sherbimi.
Per nje vizite ne prone na telefononi!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorela Porja

DERGONI MESAZH

 
Dorela Porja

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso