Building Floor - Me Qira - Zogu i Zi, Shqipëri

Zyre me qera tek Zogu i zi 230m2

2,100 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530411003-369
Sipërfaqja Truallit (m2)
265
Sipërfaqe Neto (m²)
230
Viti i Ndërtimit
2010

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
French Doors
Ngrohje me Korrent
Skylight
Ballkon
Fire Pit
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria

Orald Karapici

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art - Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso