Bar - Me Qira - Qendër - Kafe Flora, Shqipëri

Ambient biznesi me qira tek Piazza!

500 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Qendër - Kafe Flora, Shqipëri
ID: 530181052-49
Sipërfaqe Neto (m²)
85
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alvaro Fieri

DERGONI MESAZH

 
Alvaro Fieri

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso