Bar - Me Qira - Durrës, Shqipëri

Jepet njësi biznesi me qira

 Çmim i Fiksuar
1,000 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Taulantia - Shëtitorja Taulantia - Durrës, Shqipëri
ID: 530321003-24
Sipërfaqja Totale (m2)
86
Sipërfaqja Truallit (m2)
340

Nr. i Kateve:
3
Kati :
Kati 0

Përdorimi Aktual:
BAR-KREPERI
Përdorimi i Parashikuar
BAR-RESTORANT
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Capital Team

Capital Team

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Capital Team

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso