Apartament - Në Shitje - Yzberisht, Shqipëri

Apartament per shitje "Yzberisht"

 Çmim i Fiksuar
50,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga 3 Deshmoret - Yzberish - Yzberisht, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 04/05/2021
ID: 530361001-236
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dark Brown Cabinets
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Elezi Silvana Elezi Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Silvana Elezi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Victoriam Tiranë Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Silvana Elezi Silvana Elezi Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Victoriam

Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Victoriam Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso