Apartament - Në Shitje - Yzberisht - Pallatet Cabej, Shqipëri

Apartament ne shitje 1+1 62m2 ne Misto Mame 45 500 euro!

 Çmim i Fiksuar
45,500 € Other Currencies
 
rruga Besim Alla - Yzberisht - Pallatet Cabej, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530181050-46
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
62
Sipërfaqe Neto (m²)
55.90

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artion Zenelaj

DERGONI MESAZH

 
Artion Zenelaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso