Apartament - Në Shitje - Xhamlliku, Shqipëri

Apartament 1+1 per shitje ne Xhamllik

60,874 € Other Currencies
 
Teli Ndini - Xhamllik - Xhamlliku, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530201007-205
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
55.34
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerina Sefa

Blerina Sefa

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Blerina Sefa

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso