Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Studio me pamje totale te detit

67,000 € InStock Other Currencies
 
Uji i Ftohte - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-704
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
42
Viti i Ndërtimit
2014

Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet ne zonen e Ujit te ftohte, shume prane detit. Pallati ne te cilin ndodhet eshte ndertim i ri dhe i mirembajtur. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete, orientimi perendim. Ka siperafqe 42m2 dhe ofron pamje totale te detit. Eshte totalisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

I Mobiluar
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso