Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje2+1 ne bregdet!

140,000 € InStock Other Currencies
 
Stefan Pano - Uji i Ftohte - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-616
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
99.35
Viti i Ndërtimit
2016
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe siperfaqe neto 99.5 m2.
Eshte i vendosur ne nje nga zonat me te bukura te rivieres. ne Vlore.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me orientim nga perendimi.
Ka nje pamje shume te bukur nga deti si dhe ndertim i ri.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso