Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje prane Marina Bay, Vlore

 Çmim i Fiksuar
125,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Uji i Ftohte - Vlorë, Shqipëri
ID: 530291002-483
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
84.45
Viti i Ndërtimit
2017
Shitet apartament 2+1 ne Vlore, prane Marina Bay.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge me pamje nga deti.
Ka nje siperfaqe 85.45m2 dhe organziohet ne sallon ndenje, kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon certifikate pronesie.
Per me shume detaje na kontaktoni.

Karakteristikat

Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jana Kacidhe Jana Kacidhe Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Jana Kacidhe

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Jana Kacidhe Jana Kacidhe Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso