Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 1+1 ne shitje te Plazhi i Vjeter!

82,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Sazani - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-622
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
76
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Plazhit te Vjeter.
Apartament ka nje siperfaqe 76m2 dhe organizohet ne sallon+kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar.
Shitet teresisht i mobiluar.

Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso