Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje

42,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Osman Haxhiu - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401007-68
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
73
Viti i Ndërtimit
1989

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka siperfaqe 73 m2 dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon.Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Disponon certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso