Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje1+1 ne Lungomare!

79,500 € InStock Other Currencies
 
Rruga Naim Frasheri - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401005-191
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
73
Sipërfaqe Neto (m²)
64
Viti i Ndërtimit
2014
Shitet apartament 1+1 ne lungomare.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5- te nje pallati te ri.Organizohet ne ambient ndenje+kendi i gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualete dhe ballkon. Orientimi: Lindje

Disponon doukumentacion te rregullt.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni .

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marsela Dervishi Marsela Dervishi Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Marsela Dervishi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Marsela Dervishi Marsela Dervishi Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso