Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament + Dyqan ne shitje ne Vlore!

68,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Enver Jaho - Lagjia Bashkimi - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401002-191
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
57
Viti i Ndërtimit
1987
Apartament 1+1 ne shitje prane Postes se Coles ne Vlore, me nje siperfaqe 57 m2 ne katin e pare banim.
Ne shitje eshte edhe ambjent i biznesit prane apartamentit, me nje siperfaqe 51 m2.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Daniel Mustafaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso