Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Ekskluzive Shitet apartament 2+2+1 Rruga e Re

40,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga e Re - Vlorë, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530311008-48
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
95
Sipërfaqe Neto (m²)
87
Viti i Ndërtimit
1987

Kati :
Kati 5
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Re ne nje pallat te vjeter ne katin e 5 nga 6 kate. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 sallone, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mireorientuar dhe i mirestrukturuar. Shitet i mobiluar dhe zoteron dokumentacionin e nevojshem.

Karakteristikat

Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Jug-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso