Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne Shitje!

Pelivan Leskaj - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
Ndertim i Ri
ID: 530311007-676
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
128
Sipërfaqe Neto (m²)
115.10
Viti i Ndërtimit
2019

Kati :
Kati 5
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri me punime shume cilesore, prane gjimnazit "1 Maj". Apartamenti ka siperfaqe neto 115.10m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme per banim. Prona zoteron certifikate pronesie.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso