Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne Shitje ne Lungomare

Murat Terbaci - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530311007-708
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
83
Sipërfaqe Neto (m²)
78.50
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 8
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet ne zonen e Lungomares, ne nje pallat te ri, i pozicionuar ne katin e 8-te te nderteses. Ka siperfaqe totale 83 m2 te organizuar ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Zona ne te cilet ndodhet ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Pamje nga Deti
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso