Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1 te Diamond Hill

85,000 € InStock Other Currencies
 
Llambro Rexho - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-634
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt teknik ose të dytin banim te Diamond Hill. Apartamenti ështe i organizuar në një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë dhe një ballkon me pamje tërësore nga deti. Apartamneti shitet i mobiluar.

Karakteristikat

I Mobiluar
Pishinë
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso