Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje

 Çmim i Fiksuar
68,000 € InStock Other Currencies
 
Hasan Kushta - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401007-62
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
112
Sipërfaqe Neto (m²)
105.84
Viti i Ndërtimit
2009

Kati :
Kati 7
Nr. i Tualeteve:
1
Shitet apartament 2+1 te Albano&Romina.
Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Te dyja dhomat e gjumit jane me ballkon nga jugu.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor.
Shitet i pamobiluar.
Disponon certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju lutemi te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso