Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 tek Kisha Ortodokse

81,000 € InStock Other Currencies
 
Hajredin Haxhiraj - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-720
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
112
Viti i Ndërtimit
2012
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri pran Kishes Ortodokse.Ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 e cila organizohet ne 2 dhoma gjumi,sallon+kuzhina,2 tualete dhe
1 ballkon. Orientimi jug-lindje i jep apartamentit drite dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Gezon dokumenacion te plote hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Ballkon
Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso