Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Cipajve

79,500 € InStock Other Currencies
 
Gjergj Arianiti - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-729
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti i Ndërtimit
2022

Nr. i Kateve:
9
Apartamenti ka siperfaqe totale 100m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon,kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim dhe ka orientim veri perendim.
Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme dhe me infrastrukture te zhvilluar.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso