Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne Lungomare me pamje nga deti

98,000 € InStock Other Currencies
 
Dhimiter Konomi - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401007-153
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
82
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
1
Apartament ne shitje 2+1 me pamje nga deti ne fund te lungomares .
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne nje zone rezidenciale .
Me nje siperfaqe prej 82 m2 organizohet nga nje sallon dhe kuzhine , dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon me pamje direkte ne det.
Apartamenti disponon kontrate porosie .
Per cdo informacion kontaktoni .

Karakteristikat

Sistem Survejimi
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Perëndim
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso