Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1 ne pallat ekzistues

32,000 € InStock Other Currencies
 
Ali Demi - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-717
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52
Viti i Ndërtimit
1980

Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet ne zonen prane Spitalit te Vlores, ne nje pallat te vjeter.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nderteses me orientim Lindje. Ka siperfaqe totale 52m2 te organizuar ne nje dhome gjumi, sallon+kuzhine dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso