Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1 te ish-Shtepia e Oficerave

36,000 € Other Currencies
 
7 Nentori - Vlorë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530311001-409
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
78.50
Sipërfaqe Neto (m²)
72

Kati :
Kati 6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Ndodhet ne katin e 6-te. Ka nje planimetri te rregullt. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e qete dhe ka akses te drejteperdrejte me qendren e qytetit por edhe me Transballkaniken. Prane ndodhen institucione arsimore dhe shendetesore si dhe sherbime utilitare per familjen.

Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Pishinë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso