Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartartament 3+1 ne shitje ne qender Vlore

93,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530401007-51
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
112.31
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet apartament 3+1 ne qender te Vlores prane Conad. Apartamenti shitet i mobiluar dhe i kuruar ne detaje.
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.
Disponon dokumentacion hipotekor.
Per cdo vizite jemi ne dispozicionin tuaj.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Carpet
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso