Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje Vlore!

75,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530401005-12
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
128
Sipërfaqe Neto (m²)
116
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 3
Shitet Apartament ne Vlore.
Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje sallon ,kuzhine dhe 1 ballkon dhe dy tualete.
Ndodhet ne katin e trete me ashensor.
Eshte ne nje zone te qete dhe te rregullt.
Apartamenti eshte ne pallat te ri, dhe eshte i pabanuar dhe i pamobiluar.
Eshte me ndricim shume te mire natyral, qe ja mundeson pozicioni i favorshem. M

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marsela Dervishi Marsela Dervishi Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Marsela Dervishi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Marsela Dervishi Marsela Dervishi Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso