Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne fund te Transballkanikes

63,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530311008-123
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
108
Viti i Ndërtimit
2017

Kati :
Kati 6
Apartamenti ndodhet ne fund te rruges Transballkanike prane portit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenjeje, 1 tualet,dhe 1 ballkon me pamje anesore nga deti. Orientimi nga Lindja i jep apartamentit drite dhe ngrohje natyrale gjate dites. Gezon dokuentacion te plote hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Lindje
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso