Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament 1+1 ne zone Rezidenciale

 Çmim i Fiksuar
72,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530311008-110
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
74
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 3
Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale prane "Kalase" Vlore. Ne katin e trete te jne godine 5 kateshe i orintuar nga jugu. Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e mirembajtur, e rrethuar me gjelberim, e survejuar nga kamerat dhe nje dere kryesore me komandim ne distance. Apartamenti gezon dokumentacion te plote hipotekor.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Sistem Survejimi
I/e Pamobiluar
Ballkon
Parkimi
Jug-Lindje
Pamje nga Mali
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso