Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 prane Gjykates

85,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-889
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 8
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri prane Gjykates Vlore. Organizohetn ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ambient ndenjeje dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim. Shitet i mobiluar dhe gezon dokumentacion te plote hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso