Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare

 Negotiable
125,000 € InStock Other Currencies
 
Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
REZERVUAR
Ndertim i Ri
ID: 530311007-734
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti/Muaji qe është ndërtuar
2011/12

Kati :
Kati 6
Apartamenti ka siperfaqe totale 100m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon,kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim dhe ka orientim jug perendim.
Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme dhe me infrastrukture te zhvilluar.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Veri
Veri-Perëndim
Pamje nga Deti
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso