Apartament - Në Shitje - Vasil Shanto, Shqipëri

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 VASIL SHANTO!

212,550 € InStock Other Currencies
 
Vasil Shanto, Shqipëri
ID: 530491003-47
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
109
Viti i Ndërtimit
2022
Informacion mbi pronen:
-Ndertim i ri
-Siperfaqe bruto 109m2
-Siperfaqe neto 93m2
-Kati 5

Organizimi:
-Sallon ndenje
-Ambient gatimi
-2 Dhoma gjumi
-2 Tualete
-Ballkon

Per nje vizite me kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Tarko Ani Tarko Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Ani Tarko

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prime Liqeni i Thatë Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ani Tarko Ani Tarko Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prime Liqeni i Thatë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso