Apartament - Në Shitje - Vasil Shanto, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne bllokun Vasil Shanto

95,000 € InStock Other Currencies
 
Vasil Shanto, Shqipëri
ID: 530221050-40
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
81
Viti i Ndërtimit
1980
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Etjola Hasa Etjola Hasa Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Etjola Hasa

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Etjola Hasa Etjola Hasa Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso