Apartament - Në Shitje - Tregu i Madh - Rruga 5 Maji, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RRUGA ''5 MAJI''

 Cmim per m2
950 € InStock Other Currencies
 
Tregu i Madh - Rruga 5 Maji, Shqipëri
Në Ndërtim
ID: 530391012-328
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
64.50
Sipërfaqe Neto (m²)
55.50
Viti i Ndërtimit
2023

Kati :
Kati 5
Apartament 1+1 ne shitje,tek Rruga 5 Maji prane shkolles "Tirana Jone".
Ka nje siperfaqe prej 64,5 m2.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati i cili eshte ne fazat e para ndertimore.
Organizohet nga 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Prona disponon kontrate porosie.
Per me shume informacion mos nguroni te me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I/e Pamobiluar
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Malvina Zelaj Office Manager Malvina Zelaj Office Manager Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Malvina Zelaj Office Manager

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Malvina Zelaj Office Manager Malvina Zelaj Office Manager Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso