Apartament - Në Shitje - Tirana e Re, Shqipëri

Apartament ne shitje te Tirana e Re

56,000 € InStock Other Currencies
 
Tirana e Re, Shqipëri
ID: 530411008-22
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
44
Viti i Ndërtimit
1975
Shitet apartament 1+1 te ish stacioni i fundit i Tiranes Re.
Apartamenti eshte i restauruar dhe i shtruar me parket
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.
Mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacione telefononi.

Karakteristikat

E Rinovuar
Skylight
Ballkon
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Andrea Dhima Andrea Dhima Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Andrea Dhima

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Andrea Dhima Andrea Dhima Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso