Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE st.DINAMO

300,000 € Other Currencies
 
Stadiumi Dinamo - Stadiumi Dinamo - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
ID: 530221024-75
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Pegi Xhani Office Manager - RE/MAX Golden
Pegi Xhani Office Manager

Pegi Xhani Office Manager

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Pegi Xhani Office Manager

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso