Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri

Apartament ne shitje 3+1 prane Staiumit Dinamo!

232,000 € Other Currencies
 
Prane Ish Bllokut Andon Zako Cajupi - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 02/11/2020
ID: 530181046-44
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
145
Sipërfaqe Neto (m²)
130
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2000/02

Nr. i Kateve:
7
Kati :
Kati 6
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gentian Hysa

Gentian Hysa

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Gentian Hysa

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso