Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri

Apartament per shitje 3+1+2 prane Sheshit Willson

255,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Sulejman Delvina - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri
ID: 530201017-279
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
176
Sipërfaqe Neto (m²)
163
Viti i Ndërtimit
2005
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu Ardjan Uliu Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Ardjan Uliu

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Ardjan Uliu Ardjan Uliu Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso