Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Petronini, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE JURIDIKUT

250,000 € InStock Other Currencies
 
Tirana e Re - Petronini, Shqipëri
ID: 530291026-27
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
111
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 5

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Parkimi
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bledi Enesi Bledi Enesi Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Bledi Enesi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Bledi Enesi Bledi Enesi Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso