Apartament - Në Shitje - Tegu, Shqipëri

VILE PER SHITJE TE LONG HILL RESIDENCE

 Çmimi i Kërkuar
Treg - Tegu, Shqipëri
ID: 530191022-275
Nr. Total i Dhomave
10
Nr. i Dhomave të Gjumit
8
Nr. i Banjove
10
Sipërfaqja Totale (m2)
800
Viti i Ndërtimit
2021
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I/e Papërfunduar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Tafaruci Elton Tafaruci Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Elton Tafaruci

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elton Tafaruci Elton Tafaruci Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso