Apartament - Në Shitje - Shkëmbi i Kavajës, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES

32,000 € InStock Other Currencies
 
Shkëmbi i Kavajës, Shqipëri
ID: 530351009-53
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
81
Viti i Ndërtimit
2014
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 81,4 m2 dhe siperfaqe neto 74 m2
Eshte i pozicionuar ne katin 5 te nje pallati te ri i cili disponon edhe ashensor.
Eshte i organizuar ne kuzhine+sallon e cila ka dalje ne ballkon,2 dhoma gjumi si dhe 1 tualet.
disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per info me te detajuar jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elinda Palaj Elinda Palaj Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

Elinda Palaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Forum Durrës Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elinda Palaj Elinda Palaj Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

RE/MAX Forum

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Forum Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso