Apartament - Në Shitje - Shëngjin, Shqipëri

Apartament Okazion ne Plazhin e Shengjinit

33,000 € InStock Other Currencies
 
Shëngjin, Shqipëri
ID: 530261038-494
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
58.30
Sipërfaqe Neto (m²)
58.30
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kemi kenaqesine tju ofrojme per shitje nje Apartament ne Plazhine Shengjinit. Ngjitur me Shetitoren e Plazhit dhe me Portin.
Ne nje Pallat te ri dhe me Hipoteke te rregullt.
1 dhome gjumi, 1 Sallon dhe nje sallon plus ambient gatimi.
Shume afer me Plazhin.
58.3 m2 ne Hipoteke ku nuk perfshihen metra katror te perbashketa.
Super Okazion.

Përshkrimi Komunitetit

Shengjin ne Plazh
Përshkrimi Komunitetit

Shengjin ne Plazh

Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Eneda Halluni Eneda Halluni Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Eneda Halluni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Home Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Eneda Halluni Eneda Halluni Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Home Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso