Apartament - Në Shitje - Selitë, Shqipëri

Apartament 2+1+2 ne shitje prane rezidences ''Kodra e Diellit 1''

58,000 € Other Currencies
 
Rapo Hekali - Kodra e Diellit - Selitë, Shqipëri
ID: 530181049-76
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Sipërfaqe Neto (m²)
75
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2007/05

Nr. i Kateve:
7
Kati :
Kati 6
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edison Caushi

DERGONI MESAZH

 
Edison Caushi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso