Apartament - Në Shitje - Sarandë, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje

80,000 € InStock Other Currencies
 
Sarandë, Shqipëri
ID: 530441002-82
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Viti i Ndërtimit
2007
Shitet apartament 2+1 ne Sarande.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mire-organizuar me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 90 m2.
Organizohet nga sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet si dhe 2 ballkone ku njeri prej tyre ka pamje nga deti.

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Perëndim
Veri
Ajër i Kondicionuar
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Barjami Elton Barjami Rrg: "Mitat Hoxha", lagjia nr 4
pranë Portit,
Sarandë, Sarandë, Shqipëria

Elton Barjami

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Evolution Sarandë Rrg: "Mitat Hoxha", lagjia nr 4
pranë Portit,
Sarandë, Sarandë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elton Barjami Elton Barjami Rrg: "Mitat Hoxha", lagjia nr 4
pranë Portit,
Sarandë, Sarandë, Shqipëria

Rrg: "Mitat Hoxha", lagjia nr 4
pranë Portit,
Sarandë, Sarandë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Evolution Sarandë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso